Про проект

Рейтинг інвестиційних сигналів України – спільний проект інвестиційної компанії ICOM Capital та Комунікаційної групи PRT.

Метою Рейтингу є залучення уваги до гострої проблеми формування сприятливого інвестиційного клімату в Україні та стимулювання влади, бізнесу та суспільтсва до адекватних рішень та дій в цьому напрямку.

Задачею Рейтингу є оцінка й систематизація подій, дій та рішень, які так чи інакше сприймаються потенційними інвесторами як сигнали «з» та «про» Україну та, відповідно, впливають на позиціонування України в їх очах в позитивному чи негативному світлі.

Інвестиційний сигнал – інформація, яка виникає в результаті певних дій, подій чи публічних заяв, й прямо чи опосередковано, що в різному ступені впливає на аудиторії, які мають те чи інше відношення до інвестиційного процесу, та компетенції давати оцінки й приймати рішення,  що формують інвестиційний клімат.

Рейтинг формується через опитування експертів.

Рейтинг не є репрезентативним. Організатори проекту просять відноситися до нього як до полегшенного індикатору суспільної та експертної думки, що, тим не менше, представляє цінність та є своєрідним орієнтиром для країни, яка гостро потребує залучення масштабних іноземних інвестицій на постійній основі.

Інформація про Рейтинг  та його висновках носить відкритий та публічний характер. Розповсюдження та використання даних Рейтингу передбачає обов”язкове посилання на її джерело.

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment