Інвестиційний салон

Наші партнери

Історія

ICOM Capital — компанія, що здійснює свою діяльність у сферах інвестиційного банкінгу, інвестиційного і фінансового консалтингу з листопада 2012 року.

ICOM Capital виникла в результаті реорганізації Інвестиційної Групи Авантаж Капітал – першого в Україні авторизованого радника Варшавської Фондової Біржі (ВФБ) в 2010-2012рр.

Починаючи з 2010 р., ІГ Авантаж Капітал спільно з Комунікаційною групою PRT за підтримки ВФБ і за участю аудиторської компанії Бейкер Тіллі Україна, юридичної компанії Астерс реалізують проект «Інвестиційний Салон». Даний проект показав, що незважаючи на труднощі, пов’язані зі світовою економічною кризою і інвестиційним кліматом в Україні, інтерес до успішним українським компаніям з боку іноземних інвесторів зберігається, але їх вимоги до вибору об’єкта інвестування – серйозно зросли. Таким чином, системний супровід українських компаній до виходу на міжнародні ринки капіталу, встановлення та підтримка ефективних комунікацій з усіма учасниками інвестпроцесів стали запорукою успіху будь-якого інвестиційного банкінгу в Україні. Для ініціаторів «Інвестиційного Салону» симетричною відповіддю на ці та інші виклики стало створення ICOM Capital.

Контакти

ICOM Capital, LCC
вул. Сковороди, 6, оф. 2
Київ 04070
Тел./факс: +38 (044) 425 97 03
e-mail: office@icom-capital.com.ua

Пошук по сайту