Інвестиційний салон

Наші партнери

Про проект «Інвестиційний Салон»

Інвестиційний Салон (ІС) — це комунікаційна площадка для українських підприємців, які готові розвивати та укріплювати свій бізнес за міжнародними стандартами, та іноземних інвесторів, які шукають привабливий і зрозумілий об’єкт для капіталовкладення в Україні.

Проект ІС стартував у 2011р. як спільна ініціатива компанії Авантаж Капітал та Комунікаціойної Групи PRT у партнерстві з юридичною компанією Астерс й аудиторською Бейкер Тіллі Україна за підтримки Варшавської Фондової Біржі.  Після реорганізації компанії Авантаж Капітал, проект входить в портфель ІСOM Capital.

ІС – це професійа площадка, в рамках якої ми можемо забезпечити як повну конфіденційність, так і бажану публічність. Це – найкоротший щлях та дешевий засіб пошуку реальних партнерів, оцінки об’єктів вкладень, вибору оптимальної моделі залучення інвестицій та отримання об’єктивного зворотного зв’язку від усіх учасників інвестиційноного процесу.

В першу чергу, ІС орієнтований на сталий «середній» та «середній плюс» бізнес з капіталізацією від $ 7-10 млн. –  так званий сектор SME, «другий ешелон» після крупного бізнесу.

Можливості ІС виходять за рамки пропозицій ВФБ, та охоплюють усі відкриті інвестиційні можливості ринків ЄС, США, Китаю, Ізраїлю, РФ тощо.

Місія ІС – прискорення природньої інтеграції української економіки у глобальний світовий економічний простір «знизу» за законами та правилами міжнародного ринку.

Мета ІС – активне сприяння капіталізації та конкурентоспроможності українського бізнесу, завдяки чи незважаючи на особливості поточного стану справ в економіці України.

Головна задача ІС – спілкування зі світом однією мовою та максимальне використання усіх його можливостей для продвження українських бізнес-інтересів на рівноправних партнерських умовах.

 10 аргументів стати учасником інвестиційного салону:

  1. Ваш бізнес відповідає світовим трендам. Ви виробляєте те, на що є попит та вірите в те, що він буде рости.
  2. У бізнеси, подібні Вашому, інвестують. Ми знаємо, хто ці інвестори, чому та на яких умовах вони це роблять. З багатьма із них ми партнери.
  3. У Вас сталий бізнес і він – плід Ваших багаторічних сімейних, партнерських, командних відносин. Ви хотіли б збільшити його капіталізацію у 2-3 рази в найближчі рік-два, а можливо, більше та швидше.
  4. Ви шкодуєте зменшити існуючі в Україні ризики зі збереження, розвитку й просування бізнесу.
  5. Ваш бізнес працює з урахуванням деяких «національних особливостей» і Ви вважаєте, що це – непереборна перешкода для інвестора? Вы помиляєтесь.
  6. У Вас є власні розрахунки вартості Вашого бізнесу. Дізнайтеся, у скільки оцінюють Ваш бізнес потенційні покупці? Після такой «прицінки» Ви зможете входити у будь-які переговори набагато предметніше та раціональніше.
  7. На ІС ми надаємо Вам унікальну можливість провести у закритому режимі своє Road Show перед декількома інвесторами – своєрідний аукціон, на якому вони будуть конкурувати між собою за Ваш бізнес. Протестуйте його в закрытому режимі.
  8. У роботі Салону приймають участь усі без виключення –  від консультантів до інвесторів – учасники інвестиційного процесу, визнані професіонали своєї справи. Саме ці люди приймають рішення та саме від них – із перших рук – ви отримаєте індивідуальні рекомендації.
  9. Ми не заробляємо на продажі білетів – ми  заробляємо на рості Ваших бізнес-амбіцій, Ваших капіталів та персонального комфорту.
  10. Ми відмовились віт бравад та переливань з пустого в порожнє. ІС – це площадка для предметного спілкування тілько у справі. У Вашій справі. Такий наш формат.

Партнеры:

Контакти

ICOM Capital, LCC
вул. Сковороди, 6, оф. 2
Київ 04070
Тел./факс: +38 (044) 425 97 03
e-mail: office@icom-capital.com.ua

Пошук по сайту